BS 400 SHI

Všestranná hydraulická poloautomatická pásová píla zo série BS s označením je určená predovšetkým pre rezanie štandardných i ušľachtilých ocelí malých i väčších rozmerov s možnosťou uhlového rezu od 0 ° do 60 ° doľava a od 0 ° do 45 ° doprava Ovládanie pílového ramena a zveráku je riadené hydraulicky.

  • robustný hydraulický zverák s mohutnými čeľusťami, rýchloupínaním a s možnosťou voľného pohybu pozdĺž celej šírky pracovného stola.
  • Jednoduché nastavenie hlavných uhlov pomocou dorazov integrovaných do tela stola na 0 °, 45 °, 60 ° doľava a 45 °doprava.
  • Vedenie pílového pásu je zabezpečené doštičkami príložkami z tvrdokovu a doplnené guličkovými ložiskami pre optimálne vedenie pílového pásu.
  • pevné liatinové rameno píly obsahuje konštrukciu z oceľových profilov a vodiace kolesá s priemermi 360 mm.
  • Spojovací segment pre pripojenie k dopravníka vybavený valčekom so šírkou 400 mm. Sklz na vykladanie sa môže ľahko prepojiť s valčekovýmdopravníkom.
  • Ľahko nastaviteľný doraz rezaného materiálu, nylonová kefa na čistenie pílového pásu, bimetalový pílový pás.
  • Otočný ovládací panel s hlavným spínačom, nízkonapäťovú cievkou, núdzovým tlačidlom, tepelnnou a magnetickou ochranou motora, motorovou brzdou.
  • Mechanický snímač polohy pílového ramena umožňuje jeho rýchle priblíženie sa k rezanému materiálu, následne sa rám píly automaticky spúšťa s prednastaveným posunom do rezu, potom sa rameno zdvihne automaticky do polohy mierne nad materiál a tým nedochádza k časovým oneskoreniam
  • Kruhový otáčavý pracovný stôl o priemere 460 mm je vybavený zábranou proti zárezu do stola a tvorí s pílovým ramenom jeden celok. Otáčanie stola a zároveň i pílového ramena je zabezpečené pomocou otáčavého axiálneho ložiská s predpätím pre jednoduchú manipuláciu.
  • Pre väčšiu presnosť a reznú rýchlosť je pílový pás napnutý napínacou skrutkou v prednej časti ramena silou 1900 kg / cm² a kontrolovaný koncovým spínačom.

Technické informácie

Názov Jednotka Hodnota
Rozsah uhlového rezania ° -45/90/+30
Rezný rozsah pri 90°: kruh / štvorec / štvorhran mm. 310 / 280 / 400x250
Rozmer pílového pásu mm. 4020x 34 x 1,1
Výkon motora pásu KW 1.5/2.2 or 2.2 ESC
Rýchlosť pílového pásu mt/min. 37/74
Nádrž na chladiacu kvapalinu Lt
Rozmery ( š x d x v ) mm. 1530x1790x2240
Výška pracovného stola mm. 940
Hmotnosť Kg 640
Typ fungovania Manual/Gravity
Vhodné na rezanie: Oceľ / liatina / hliník

Žiadosť o cenovú ponuku

Táto stránka používa cookies. Prehliadaním tejto stránky akceptujete ich použitie