KS 450

Hydraulická poloautomatická pásová píla KS 450  je určená predovšetkým pre rezanie trubiek, zväzkov, stredných a veľkých profilov s možnosťou uhlového rezu od 0 °do 60 ° doľava a doprava. Tieto píly sú tiež vhodné pre rezanie materiálu vo väčších sériách.

  • Uhlové rezanie od 0 ° do 60 ° doľava a doprava. Jednoduché nastavenie hlavných uhlov pomocou dorazov integrovaných do tela stola na 0 °, 45 °, 60 ° doľava aj doprava.
  • Jediná píla v tejto rade, ktorá umožňuje rezať doprava a doľava od 0 ° do 60 °. Rýchle a jednoduché polohovanie pílového ramena na požadovaný rezný uhol
  • Hydraulický robustný zverák s rýchloupínaním, voľným pohybom pozdĺž celej šírky pracovného stola, uložený na lineárnych ložiskách a s roztvorením čeľustí až na 460 mm.
  • Veľmi pevné oceľové rameno píly obsahuje konštrukciu z oceľových profilov a vodiace kolesá s priemermi 360 mm.
  • Mechanický snímač polohy, ktorý umožňuje pílovému ramene rýchlo sa priblížiť k rezanému materiálu a automaticky určiť bod začiatku rezu. Sada mikrospínačov vo vedení pílového pásu k automatickému určeniu začiatku a konca rezu.
  • (03) Nastavenie sily prítlaku do rezu a rýchlosti pílového pásu.
  • Ovládací panel s trojpolohovým prepínačom pre výber rôznych pracovných postupov – návrat pílového ramena so zastaveným, prípadne bežiacim pílovým pásom, alebo skončenia na konci rezného cyklu bez návratu pílového ramena do východiskovej polohy.
  • Podporné valčeky na oboch stranách pracovného stola so šírkou 450 mm, ktoré môžu byť napojené na valčekový dopravník.
  • Kontrolky na riadiacom paneli pre kontrolu napnutia pílového pásu, správneho uzatvorenia krytu pílového pásu a tepelného preťaženia motora.
  • Podstavec je vybavený odnímateľnou nádobou na triesky, nádrží pre chladiacu kvapalinu s elektrickým čerpadlom, hydraulickým agregátom, kefou na čistenie pílového pásu a bimetalovým pílovým pásom v základnej výbave.

Technické informácie

Názov Jednotka Hodnota
Rozsah uhlového rezania ° -30 / 90 / 30
Rezný rozsah pri 90°: kruh / štvorec / štvorhran mm. 350 / 330 / 450x320
Rozmer pílového pásu mm. 4250 x 34 x 1.1
Výkon motora pásu KW 1.7/2.2 or 2.2 ESC
Rýchlosť pílového pásu mt/min. 35/70 or 15 ÷ 100 ESC
Nádrž na chladiacu kvapalinu Lt
Rozmery ( š x d x v ) mm. 900x2500x2180
Výška pracovného stola mm. 850
Hmotnosť Kg 865
Typ fungovania poloautomat
Vhodné na rezanie: Oceľ / liatina / hliník

Žiadosť o cenovú ponuku

Táto stránka používa cookies. Prehliadaním tejto stránky akceptujete ich použitie